İlknur Kırbaş Sigorta Acenteliği Welcome to the Frontpage
İlknur Kırbaş Sigorta Acenteliği
Hakkımızda

"İlknur KIRBAŞ Sigorta Acenteliği finans sektöründeki tecrübesi ile Yapı Kredi Sigorta A.Ş.'nin gücünü, kalitesini biraraya getirerek farklılık yaratmaktadır. "

Bu farklılığın kaynağı Bankacılık alanında ve diğer finansal konularda edindiğimiz tecrübeyi sigorta ile birleştirmemiz, müşterilerimizi doğru anlamamız, yorumlamamız ve ihtiyaçları olan değerler ile buluşturmamızdır.

Tüm dünyada etkisini gösteren ekonomik krizin sonuçlarını ülkemizde de ciddi boyutlarda hissetmekteyiz, bu zamana kadar emeğimizi, birikimlerimizi ortaya koyarak sahip olduğumuz tüm ekonomik değerler hiç bu kadar önemli olmamıştı. Kaybetme riskimiz her zamankinden daha fazla, belirsizlik, önümüzü görmekte çektiğimiz sıkıntıyla birleştiğinde kendimizi güvenceye alma güdüsünü daha da artırmaktadır. İşte bu noktada ihtiyacımızı karşılayacağımız en önemli araçlardan biri olan SİGORTA karşımıza çıkmaktadır.

Hiçbirimiz kendimizin, ailemizin, evimizin, arabamızın, işimizin SİGORTASINI yaptırmayı ihmal edecek bir lükse sahip değiliz. Gelin yarınlarımızı güvence altına alalım, emeklerimizin, sahip olduklarımızın değerini bilelim...

Devamını oku...
 
Hasar Anında
HASAR NEDİR ?
Poliçe genel şartlarında yeralan rizikonun gerçekleşmesi ( menfaatin zarara uğraması ) halinde, sigortacının tazminat ödeme yükümlülüğünün doğması durumudur.
Devamını oku...
 
İnşaat All Risks


Devamını oku...
 
Kaza Tespit Tutanağı
Bu tutanak yalnız maddi hasarla sonuçlanan kazalardan sonra kazaya karışan diğer sürücü veya sürücülerle kazanın oluş şeklinin tutanak ile tespitinde anlaştığınız takdirde doldurulacaktır.
Devamını oku...
 
Для потенции
© 2016 İLKNUR KIRBAŞ SİGORTA. Tüm Hakları Saklıdır.
Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği (TSRŞB) Trafik Sigortalatı Bilgi Merkezi Doğal Afet Sigortaları Kurumu Yapı Kredi Sigorta Anadolu Sigorta Güvence Hesabı icombilisim Tasarım